2018-12-24 Święta Bożego Narodzenia

"To właśnie tego wieczoru
Od bardzo wielu wieków
Pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku" *

Niech ta magiczna moc wigilijnego
wieczoru przyniesie Wam spokój i radość,
A każda chwila świąt Bożego Narodzenia
niech żyje własnym pięknem życzy Zarząd CSHPR.
×

2018-10-16 GIEŁDA " PSI RYNECZEK "

SZANOWNI PAŃSTWO DRODZY HODOWCY Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE OD DZISIAJ MOŻECIE OGŁASZAĆ SWOJE SZCZENIACZKI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ UPRZEJMIE PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ORAZ KLAUZULĄ RODO W NAJBLIŻSZYM CZASIE OTRZYMACIE NA WASZ ADRES MAILOWY ODPOWIEDNIE DANE NIEZBĘDNE DO PIERWSZEGO LOGOWANIA Z POZDROWIENIAMI PREZES ZARZĄDU CSHPR.
×

2018-05-08 RANCZO RIKARDA

Miło nam poinformować, że w hodowli "RANCZO RIKARDA" pojawiły się szczenięta rasy owczarek kaukaski, maluszki są śliczne zadbane po wyjątkowo pięknych rodzicach polecamy serdecznie.
×

2018-03-18 Pekińczyk w hodowli "DOLINA RGILEWKI"

W hodowli "DOLINA RGILEWKI" przyszły na świat szczenięta rasy pekińczyk maluszki są po niezwykle pięknych i okazałych rodzicach wspaniałych przedstawicielach swojej rasy, maluszki zostały wychowane wyłącznie w domowych warunkach doskonale socjalizowane o niebywałym temperamencie i chęci do poznawania świata.
×

2017-11-24 KOSTECKA SFORA

Z wielką radością informujemy, że w hodowli "KOSTECKA SFORA" przyszły na świat przepiękne niebieskookie szczenięta rasy Syberian Husky maluszki są doskonale odżywione, zadbane niezwykle żywiołowe po pięknych rodzicach.
×

2017-09-04 Pod okiem anioła

Niezwykle miło nam poinformować , że w jednej z naszych hodowli nad którą sprawujemy pieczę przyszły na świat piękne szczenięta rasy shih-tzu maluszki wychowywane są wyłącznie w warunkach domowych co gwarantuje ich bardzo dobrą socjalizacje I prawidłowy rozwój psychiczny, serdecznie polecamy te wspaniałe aniołki ;]
×
©design: MJ